شركت اميد بافت با هدف ايجاد خودكفايي درزمينه توليدانواع روكش ضـد سايش ونسوز درايران ، جهت جلوگيري از سايش انواع كابل وشيلنگ و ..... در سال 1380 تاسيس گرديدو امروزه مجموعه هاي بزرگ صنعتي از جمله (دريايي، نظامي،خودرو و هواپيمايي ) را تحت پوشش قرار مي دهد.

اين شركت طي چندين سال تلاش مستمر علمي پ‍ــژوهشي وبهره گيري از متخصصين داخلي توانسته است با ثبت اختراع جديد در زمينه اين نوع روكش ها تاحد قابل توجهي نيازها ومشكلات صنايع مختلف را مـــرتفع سازد. دراين راستا درحال تلاش جهت اخذ گواهينامه ها وتائيديه هاي مختلف ازمراكزمعتبر داخلي وبين المللي مي باشد.

این مجموعه در حال حاضر دارای دو سایت واقع در ورامین و کمرد به متراژ 9000 متر مربع و در حال راه اندازی سایت جدید به متراژ 5000 متر مربع نیز میباشد.

از توانمندی های این مجموعه با توجه به تحریم کشور ایران موفق به نصب و راه اندازی ماشین های بافت با تکنولوژی جدید با قابلیت های انعطاف پذیری بالا جهت تولید محصولاتی خاص با الیاف کربن . فولاد های ضد زنگ و الیاف شیشه میباشد.

 

 

 با توجه به بومی بودن تمام محصولات از تولید مواد اولیه تا محصول نهایی  در این مجموعه این امکان فراهم گردیده تا با داشتن خط کامل تولیدات الیاف پلاستیک ( پلی آمید . پت . پلی استر ) و الیاف شیشه (فایبر) و ماشین آلات بافت و برش تمام اتوماتیک  و آزمایشگاه مجهز به همراه تیم طراحی و مهندسی مجرب در داخل کشور تولیدات با کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

 

 

 

 

آزمايشگاه

طي مراحل توليد از توليد مواداوليه تا پايان مرحله توليد ، واحدهاي كنترل كيفيت تمام مراحل توليد را پوشش داده وبا وسايل اندازه گيري دقيق تمام فرآيند را كنترل مي نمايد.

 

 

 

حضور فعال شركت امید بافت در نمايشگاه  های بین المللی

نما